Apie mus

KeliuPagalba.lt tai jaunų technikų kolektyvas budintis visą parą, septynias dienas per savaitę ir bet kuriuo paros metu ir pasirengęs suteikti jums kvalifikuotą techninę pagalbą Klaipėdoje, Palangoje, Šilutėje, Skuode ar kur kitur Klaipėdos regione ir visoje Lietuvoje. Esame visada pasiruošę padėti jums ištikus bėdai kelyje ar sugedus jūsų lengvajam automobiliui, mikroautobusui ar autobusiukui. Galime suteikti šias paslaugas:

  • Nevažiuojančio lengvojo automobilio pervežimas Klaipėdoje, Palangoje, Nidoje ir Klaipėdos regione
  • Lengvojo ar krovininio automobilio užvedimas išsikrovus akumuliatoriui Klaipėdoje, Palangoje ar regione
  • Lengvojo automobilio ištraukimas iš griovio vakarų Lietuvoje
  • Automobilio atrakinimas Klaipėdoje ar Klaipėdos rajone
  • Automobilio rato keitimas Klaipėdos regione
  • Automobilio kuro ištraukimas Klaipėdoje
  • Sunkvežimio ratų montavimas, balansavimas kelyje ar jums patogioje vietoje Klaipėdos regione
  • Sunkvežimio padangų remontas Klaipėdoje ar regione

Nesvarbu ar jums reikia tik pakeisti perdegusią lemputę Klaipėdoje ar atjungti sugedusią signalizaciją Palangoje, pakeisti nuleistą ratą Gargžduose ar atvežti pasibaigusio kuro Klaipėdos rajone, užvesti automobilį išsikrovus akumuliatoriui jūsų kieme ar nuvežti nevažiuojantį automobilį po autoįvykio į stovėjimo aikštelę ar servisą – mes dirbame jums ir esame pasirengę padėti.

Jei nesate tikri ar gelėtumėme jums padėti – skambinkite, visuomet stengiamės rasti būdą išspręsti klientams kilusią problemą!

Kreipkitės visą parą, septynias dienas per savaitę.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, galime pervežti bet kokį lengvąjį automobilį nepriklausomai nuo jo būklės. Šią paslaugą teikiame šiose vietovėse: Klaipėda, Palanga, Neringa, Nida, Gargždai, Šilutė, Skuodas ir aplink šiuos miestus, taip pat visoje Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje kai automobilis transportuojamas iš arba į vakarų Lietuvą. Pagalba budi Klaipėdoje.

Taip, galime padėti jūsų lengvajam automobiliui nuvažiavus nuo kelio į griovį ar pusnį galime jį ištraukti gerve arba iškelti ant techninės pagalbos automobilio sumontuotu kranu jei nebūtų galimybės saugiai ištaukti gerve. Ši paslauga teikiama visoje vakarų Lietuvoje – Klaipėdoje, Plangoje, Kretingoje, Gargžduose, Šilutėje, Skuode bei aplink šiuos miestus.

Išsikrovus akumuliatoriui, ypač esant žemai temperatūrai, variklis neužsives. Mielai padėsime jums užvesti lengvąjį ar krovininį automobilį išsikrovus akumuliatoriui, o taip pat galime pristatyti ir pakeisti jūsų seną akumuliatorių nauju, kad galėtumėte tęsti kelionę. Paslaugą teikiame Klaipėdos regione – Klaipėdoje, Palangoje, Gargžduose, Kretingoje.

Netyčia pripylus į automobilio baką ne to kuro ir laiku apie tai prisiminus svarbiausia nebandyti automobilio užvesti. Tokiu atveju iškart skambinkite mums ir kvieskite į pagalbą -išsiurbsime kurą iš bako ir palinkėsime jums sėkmės. Jei užvesti automobilį jau pabandėte – pristatysime jus į servisą. Paslauga teikiama: Klaipėda, Palanga, Gargždai, Kretinga, Šilutė ir šių miestų apylinkėse.

Nuleidus lengvojo automobilio padangą galime organizuoti padangos remontą net kuriuo paros metu. Paslauga teikiama visoje vakarų Lietuvoje – Klaipėdoje, Palangoje, Gargžduose, Nidoje, Neringoje, Šilutėje.

Jei pamiršote ar nespėjote prisipildyti automobilio bako galime jums atvežti kuro. Paslauga teikiama vakarų Lietuvoje – Klaipėda, Palanga, Kretinga, Gargždai ir aplink šiuos miestus.

Taip, jums pageidaujant išrašysime sąskaitą-faktūrą kurią galėsite pristatyti įmonės buhalterijai ar pateikti draudimo bendrovei nuostoliams kompensuoti.

Taip, galime pakeisti jūsų krovininio automobilio ar autobuso ratą jūsų turimu ar atvežti pakaitinį ratą su kuriuo nuvyksite į dirbtuves. Paslaugą suteiksime šiuose miestuose: Klaipėda, Palanga, Neringa, Nida, Šilutė, Gargždai, Kretinga.

Sugedus jūsų krovininiam automobiliui ar autobusui iki 7,5 t bendrosios masės galime nuvilkti jį į servisą ir organizuoti remontą. Paslauga teikiama šiuose miestuose: Klaipėda, Palanga, Gargždai, Kretinga, Šilutė, Skuodas, taip pat aplink šiuos miestus. Pagalba budi ir išvyksta iš Klaipėdos.

Taip, galime atvykti ir padėti užvesti jūsų krovininį automobilį ar autobusą išsikrovus akumuliatoriui. Taip pat galime pristatyti jums naujus akumuliatorius ir juos pakeisti. Paslauga teikiama Klaipėdoje, Klaipėdos regione.

Load More

Reikia pagalbos?Skambink: +370 6** *****