Automobilių pervežimas

Automobilių pervežimas Klaipėda

Automobilių pervežimas

Jūsų automobiliui, motoroleriui ar motociklui reikalingas remontas tačiau pats jis nevažiuoja, neužsiveda ar negali nuvykti į autoservisą? Mes pasirengę jums padėti! Galime paimti jūsų transporto priemonę iš kiemo, parkavimo aikštelės ar tiesiog iš gatvės ir nugabenti į mūsų pasiūlytą ar jūsų pasirinktą aikštelę, remonto servisą ar kitą jūsų nurodytą vietą. Jei nežinote kas gali sutaisyti jūsų mašiną galime ne tik pasiūlyti remonto dirbtuves, bet ir prganizuoti bei prižiūrėti remonto darbus bei jų eigą.

Turime galimybę pervežti bet kokį automobilį iki 3.5 tonų bendrosios masės. Didesnį ar sunkesnį automobilį galime nuvilkti standžia vilktimi. Automobilius galime transportuoti visoje Lietuvoje ir Europoje.

Techninės pagalbos automobilis specialiai pritaikytas nevažiuojančių automobilių transportavimui, aprūpintas tam skirta įranga – vilmiko gerve, specialiais trosais, transportavimo diržais ir vežimėliais, todėl galime transportuoti tiek važiuojantį ar riedantį automobilį, tiek avarijoje stipriai sulamdytą ir sugadintą automobilį kuris vykti keliu nebeturi galimybnės, taip pat galime išvežti jūsų seną automobilį utilizavimui.

Galime pervežti bet kokio stovio automobilį, važiuojantį ar po eismo įvykio, išniręs ratas – ne problema, jei automobilis visikšai negali pajudėti galime jį užvilkti panaudoję specialią techniką. Taip pat galime ištraukti automobilį nulėkus nuo kelio ar į griovį, pakibus ant atitvaro ar panašiai.

Kartu su automobiliu pervežame iki 2 keleivių.

Automobilių transportavimas, pervežimas, Klaipėda, Palanga, Nida, Neringa, Gargždai, Šilutė, Kretinga, Skuodas, visą parą.

Reikia pagalbos?Skambink: +370 6** *****