Mobilus sunkvežimių padangų montavimas

Mobilus sunkvežimių padangų montavimas

Mobilus sunkvežimių padangų montavimas

Sunkvežimiai, vilkikai, autobusai kasdien nurieda šimtus kilometrų veždami krovinius ar žmones. Ši stambiagabaritė technika, riedanti viso pasaulio keliais, nenustoja evoliucionuoti ir tobulėti – varikliai tampa ekologiškesni ir draugiškesni gamtai, vairavimas tampa saugesnis veiruotojams, keleiviams ir aplinkiniams, netrukus galime sulaukti net autonominių elektra varomų sunkvežimių ar autobusų. Tačiau vis dar nepakeičiami ir mažai pakitę nuo neatmenamų laikų išlieka sunkvežimio ar vilkiko ratai. Ratai, nors ir nekinta taip sparčiai, kaip likę sunkvežimio elementai, lemia labai daug, nuo jų priklauso kuro ekonomija, stabilumas kelyje, stabdymo efektyvumas. Netinkama padangų kokybė, nekokybiškas sunkvežimių padangų montavimas gali ne tik atsiliepti likusių sunkvežimio mazgų kokybei, bet ir tapti eismo įvykio priežastimi.

Sunkvežimių padangų montavimas atliekamas neįgudusio asmens kelia tiesioginę riziką kroviniui ar technikai, montuojant sunkvežimių padangas įvairiais laužtuvais, montiruotėmis gali būti pažeista padanga, apgadintas bortas, o net nežymūs pažeidimai gali turėti didelę svarbą esant aukštam sunkvežimio padangos slėgiui, ypač jam dar pakilus, kuomet pakraunamas sunkus krovinys, o padanga sušyla važiuojant keliu.

Sunkvežimių padangų montavimas turi būti atliekamas naudojant patikimą techniką, kuri užtikrintų darbų tikslumą, kokybę ir saugumą, būtent todėl mes naudojame specialias mobilias sunkvežimių padangų montavimo ir balansavimo stakles. Šios sunkvežimių padangų montavimo staklės telpa mikroautobuse, kartu su visais įrankiais ir įranga, kurios gali prireikti atliekant padangų montavimo ar balansavimo darbus vietoje patogioje jums, o ne mums. Mūsų klientai vadovuajasi sėkmingo verslo taisyklėmis, jie taupo pinigus ir laiką, todėl jiems nereikia siųsti vilkiko ar sunkvežimio į padangų servisą, sunkvežimių padangų montavimo servisas atvyksta pas juos!

Teikiame visas sunkvežimių padangų montavimo, sunkvežimių ratų balansavimo paslaugas jums patogioje vietoje: stovėjimo aikštelėje, įmonės teritorijoje, netgi kelyje. Be to atvykę galime atlikti protektoriaus gilinimo darbus, pakeisti ventilį, atsukti neatsisukantį rato varžtą. Dirbame 24 valandas per parą kasdien!

Mobilus sunkvežimių padangų montavimas Klaipėda, Palanga, Kretinga, Gargždai ir aplink.

Reikia pagalbos?Skambink: +370 6** *****