Sunkvežimių padangų remontas kelyje

Sunkvežimių padangų remontas kelyje

Sunkvežimių padangų remontas kelyje

Kelyje pilna netikėtumų, visų jų numatyti negali net labiausiai patyrę profesionalai. Kaip taisyklė – kuo tolimesnė kelionė, tuo sunkiau pasiruošti šiems netikėtumams, o kuo toliau nuo namų, tuo daugiau šie netikėtumai sukelia problemų. Mažytis vinukas, pasitaikęs jūsų vilkiko kelyje gali reikšti didelius nuostolius – prastovą dėl nuleisto sunkvežimio rato, vėlavimą pristatyti krovinį, nepataisomą brangios padangos sugadinimą ar net eismo įvykį! Bet tai ne kelio galas – sunkvežimių padagų remontas kelyje ne tik vakaruose teikiama paslauga!

Paskutiniu metu dažnai vilkikuose net nenumatyta vieta atsarginiam ratui – maksimaliai padidinti kuro bakai užima didžiąją dalį vietos, o ir vargu ar gelbėtų atsarginis ratas, kuomet skirtingoms ašims numatyta montuoti skirtingo dydžio padangas – net jei būtų vietos, visų įmanomų variantų į kelionę nepasiimsi. Tokiu atveju ištikus bėdai kelyje, kuomet sunkvežimiui, vilkikui ar autobusui nuleido ratą, sprogo padanga, arba, kaip būna karštomis vasaros dienomis, atsisluoksniavo nekokybiškai restauruota padanga, šis nemalonumas dar nereiškia kelionės pabaigos ir didelio galvos skausmo sunkvežimio vairuotojui bei transporto vadybininkui ar įmonės savininkui. Beviltiškoje padėtyje padės mobilus sunkvežimių padangų servisas, galintis atvykti į bet kurią vietą kur nutiko nelaimė ir suteikti pagalbą tam, kad kelias tęstųsi.

Sunkvežimių padangų remontas kelyje nebėra joks stebukas, juk jau senai patys neberemontuojame ne tik variklio, kėbulo, bet ir padangų, šiais laikais viską įprasta patikėti profesionalams, kurie geba atlikti savo darbą kokybiškai ir patikimai, gali darbams ir medžiagoms suteikti garantiją. Būtent tokie profesionalai dirba Kelių Pagalboje, nuolat pasiruošę skubėti į pagalbą jūsų sunkvežimio ar vilkiko vairuotojui tam, kad jūsų transportas kuo skubiau grįžtų į kelią.

Pradūrus sunkvežimio ratą kelyje aplink Klaipėdą, Šilutę, Palangą atvyksime į vietą kur stovi jūsų automobilis, atliksime sunkvežimio, vilkiko ar autobuso padangos remontą, kokybiškai sutaisysime ir užklijuosime pažeistą padangos vietą tam, kad sunkvežimis ar vilkikas galėtų kuo skubiau tęsti kelionę, prireikus atvešime reikalingo dydžio padangą ir ją sumontuosime vietoje sugadintos nepataisomai. Visus darbus atliekame ten, kur stovi jūsų transportas, galime suteikti sunkvežimio padangų remonto paslaugą kelyje ar aikštelėje kasdien, be poilsio dienų bet kuriuo paros metu. Mes pasiruošę jūsų netikėtumams!

Sunkvežimių padangų remontas kelyje Klaipėda, Palanga, Kretinga, Gargždai ir aplink visą parą.

Reikia pagalbos?Skambink: +370 6** *****