Techninė pagalba kelyje

Techninė pagalba kelyje Klaipėda, Palanga

Techninė pagalba kelyje

Jus ištiko bėda kelyje? Negalite pradėti ar tęsti savo kelionės? Nenutuokiate kas nutiko jūsų automobiliui? Ne bėda – jums padės mūsų techninė pagalba kelyje, dirbame jums visą parą! Esame pasiruošę atvykti ir suteikti jums kvalifikuotą pagalbą kelyje, jūsų kieme ar bet kurioje kitoje jums patogioje vietoje visą parą, 365 dienas per metus.

Dažniausiai mūsų suteikiama techninė pagalba:

  • Pakeisti nuleistą ratą
  • Užvesti automobilį nusėdus akumuliatoriui
  • Ištraukti pripiltą ne tą kurą
  • Atrakinti automobilį pametus raktą
  • Atjungti sugedusią signalizaciją
  • Ištraukti automobilį iš griovio ar pusnies
  • Pervežti nevažiuojantį automobilį

Tai tik dažniausiai mūsų prašomi atlikti darbai, be šių darbų galime suteikti ir kitą pagalbą kurios jums galėtų prireikti, jei jus dominančių darbų neradote pateiktame sąraše – paskambinkite, įdėsime visas pastangas kad galėtumėme jums padėti.

Greičiausiai mūsų pagalbos sulauksite jei jos prireikė Klaipėdoje, Palangoje, Kretingoje, Gargžduose, Šilutėje, šiek tiek ilgiau pagalba užtruks likusioje Lietuvos teritorijoje.

KeliuPagalba.lt techninė pagalba padės ne tik ištikus bėdai kelyje, taip pat galime konsultuoti dėl automobilių remonto ar net organizuoti visą remontą po įvykio ir prižiūrėti eigą kad galutinis rezultatas jūsų nenuviltų.

Dirbame jums ir dėl jūsų, esame visada pasiruošę skubėti pas jus ir suteikti visą jums reikalingą techninę pagalbą kelyje visoje Lietuvoje!

Visada stengiamės pasiūlyti geriausią kainą ir dėl jos su klientu tariamės individulaiai.

Techninė pagalba kelyje visą parą, rato keitimas, kuro ištraukimas, kuro pristatymas, Klaipėda, Palanga, Nida, Neringa, Kretinga, Šilutė, Skuodas, Gargždai

Reikia pagalbos?Skambink: +370 6** *****